Magdalena Kokosińska

Do grona naszego zespołu dołączają nowe osoby. Czynimy starania, by team redakcyjny Warsztatów Bibliotekarskich był różnorodny i kompetentny. Szukamy osób wyjątkowych, ambitnych, dla których praca jest przyjemnością, a przyjemności nie zawsze są pracą.

Pierwszą osobą, która mamy zaszczyt zaprezentować jest Magdalena Kokosińska – wędrująca dusza – absolwentka studiów magisterskich z bibliotekoznawstwa na Uniwersytecie Łódzkim, podyplomowych z edytorstwa na Uniwersytecie Wrocławskim,  a obecnie informator dziedzinowy w Bibliotece Uniwersyteckiej w Warszawie.

Magdalena jest miłośniczką języka polskiego i poprawności językowej, autorką artykułów w prasie fachowej oraz redaktorem językowym publikacji różnego typu.

Od samego początku, jako współorganizator, związana jest z Odjazdowym Bibliotekarzem – rajdem rowerowym bibliotekarzy i czytelników. Chętnie uczy się nowych rzeczy – często uczestniczy w kursach związanych z bibliotekarstwem, prawem autorskim, poprawnością językową. W pracy opiekuje się dziedziną B, L – Filozofia. Psychologia. Religia. Oświata.  Prowadzi szkolenia z prawa autorskiego w nauce, współtworzy blog BUW, zajmuje się Repozytorium UW i promowaniem pracy swojego oddziału.

Prywatnie jest miłośniczką swojego miasta – Łodzi oraz dwóch mruczących futrzaków – Kirji i Pigwy. Jest także pilną uczennicą języka włoskiego i doktorantką z wolnej stopy na UW. W wolnym czasie, jak większość osób o różnorodnych pasjach, próbuje wydłużyć dobę, by na wszystko starczyło czasu.

Magdalena Kokosińska

Witamy gorąco Magdalenę w naszym gronie!

Jeden komentarz w “Magdalena Kokosińska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *