Zostań redaktorem WB

Wśród bibliotekarzy, nauczycieli, pedagogów, psychologów, wychowawców i trenerów jest nieskończenie wiele osób kreatywnych, twórczych, chcących dzielić się swoją wiedzą z innymi. Jeśli dodatkowo lubią i potrafią o tym pisać, to są doskonałymi kandydatami na współpracowników Warsztatów Bibliotekarskich.

Kogo szukamy?

Redakcja naszego pisma serdecznie zaprasza osoby zainteresowane współpracą z nami na różnych płaszczyznach. Chętnie widzimy w naszym gronie autorów tekstów, fachowców DTP, specjalistów od prawa autorskiego, oświatowego oraz public relations. Szczególnie gorąco zachęcamy osoby chcące na stałe zasilić grono naszej redakcji wzbogacając kształt i treści pisma o swoje doświadczenie i pomysły.

Redaktor WB infografika

Co oferujemy?

Zapewniamy doskonałą atmosferę, życzliwych i chętnych do pomocy współpracowników, możliwość rozwoju pisarskich talentów i kompetencji, szansę na nowe, wartościowe znajomości… Zaświadczenie o współpracy też wystawiamy. 🙂

3 komentarze w “Zostań redaktorem WB

  1. Witam,
    Chętnie podejmę współpracę w zakresie kształtowania public relations. Mogę też przygotować tekst nt. form promocji współczesnej biblioteki.
    Pozdrawiam
    Małgorzata
    Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Zielonej Górze

  2. Dzień dobry! Chętnie się zajmę korektą tekstów, a może i mnie najdzie, by przelać myśli na papier. Jestem pracownikiem biblioteki naukowej, absolwentem bibliotekoznawstwa i edytorstwa. Pracowałam również jako dziennikarz. Mogę się przydać 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *